-5% NA PIERWSZE ZAKUPY
+12 442 98 05
Zwroty i reklamacje

Reklamacje i zwroty

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji postępuj zgodnie z instrukcją.

  1. Zgłoś reklamację na adres e-mail: sklep@e-trenddeco.pl lub listem na adres: F.P.H.U. TREND DECO Sławomir Tyrka, Rączna 18, 32-060 Liszki przy zachowaniu wytycznych zawartych w § 11 Regulaminu
  2. Po zgłoszeniu reklamacji należy wysłać reklamowany produkt wraz z oświadczeniem o składanej reklamacji WZÓR na adres: F.P.H.U. TREND DECO Tyrka Sławomir, Rączna 18, 32-060 Liszki lub osobiście pod tym samym adresem.
  3. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji klienta w terminie do 14 dni od złożenia reklamacji.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupów na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrot towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towaru wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym wyślą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru i zamiarze zwrotu zamówionych towarów należy zwrócić towar. 

Zakup który w porozumieniu z Kupującym został rozdzielony na etapy. w takim przypadku każdy etap dostawy ma 14 dni na ewentualny zwrot.

Instrukcja zwrotu:

  • Należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres sklep@e-trenddeco.pl lub telefonicznie +12 442 98 05
  • Następnie w terminie do 14 dni od dnia oświadczenia należy odesłać towar.
  • Po otrzymaniu paczki i sprawdzeniu produktów, zostaną Państwu wypłacone pieniądze. Jak tylko to nastąpi otrzymają Państwo e-maile z potwierdzeniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl